PEKSAN MACHINERY
Contact Information
Adress : Tatlıcak Mh. Vatan Sanayi Sitesi. Kekçınar Sok. No:68 Karatay/KONYA
Phone : 0332 342 54 40
Fax :
Company Profile

PEKSAN MAKİNA LTD. ŞTI. 1994  yılının ilk çeyreğinde Murat İPEK  ve  İSMAİL İPEK tarafından Konya Karatay sanayide 150m2 atölyede kuruldu. 22 yıllık ticari geçmişi ile gün geçtikçe alan, imalat, satış ve yatırımlarını genişleten PEKSAN MAKİNA bugün 10.000 m2 alan üzerine kurulu 2.500 m2 kapalı alanı ile Dökümhanesi ve Cnc İşleme Departmanlarını kendi bünyesinde bulunduran entegre bir fabrikadır.

Değişen ve gelişen teknolojiye uyum sağlayan ve bu yönde yatırımlarını yönlendiren firmamız 2015 yılı son çeyreğinde dış ülkelere açılarak PEMAX MAKİNA adıyla ihracata başlamıştır. Son 1 yıl içinde 12 ülkeye ihracatını gerçekleştirmiştir. İhracatını yaptığı ülkelerde aynı zamanda bayilik yapılandırmasına geçerek satışların devamlılığını sağlamıştır.

Temel ilkemiz kaliteli ve pazarın ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri sürekli olarak müşterilerimize sunmaktır. Bu doğrultuda hizmetin devamlılığı en çok değer verdiğimiz husus olmaktadır.

Ürün yelpazemize her yıl yeni çeşitler ekleyerek müşterilerimize daha geniş bir ürün portföyü sunarken, değişen ve gelişen dünyada yenilikçiliğimiz ile sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerimizi korumaktayız.

50’ye yakın çalışanımız ve Konya’da bulunan depomuz ile gerçekleştirdiğimiz hizmetin temel dayanakları dürüstlük, saydamlık ve kurallı çalışmadır.

Keywords
Products
Categories
Post buying request to Turkish companies

Lead Delivered

Select Category
Please fill in the required fields.
Follow Us on Social Media