ASC GRUP
Contact Information
Adress : Küçükbakkalköy Mahallesi, Çetin Ceylan Plaza kat:2, 34750 Ataşehir / İstanbul
Phone : 00902165763334
Fax : 00902165763334
Company Profile

Kurulduğu yıldan itibaren taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak kurumsallaşmış yapısı ile çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, yetişkin insan gücümüzle; yurt içi ve yurt dışı genel yapı hizmetleri alanında dünya standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak ASC GRUP’ un vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır.

Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdüren firmamız, kaliteli hizmet sunmak amacıyla tedarikçi ve taşeronlarının kalitelerini yükseltmelerini teşvik eder ve kaynaklarını en etkin ve verimli bir biçimde kullanarak performansını ve rekabet gücünü en yüksek düzeye çıkarmayı amaçlar. İş birlikteliği içinde olduğu çözüm ortakları ve elinde bulundurdukları distribütörlük ve temsilcilikler ASC GRUP’ u vazgeçilmez hedefine kısa sürede ulaştırmaktadır.

Konusunda uzman ve lider bu kuruluşlar sayesinde müşterilerinin beklentilerini en üst kalitede karşılamanın yanında fiyat ve süre avantajlarıyla çağın en önemli gereksinimini de müşterilerine sunmak ASC GRUP’ u belki de diğer rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden biridir ve öyle kalmaya devam edecektir.

Keywords
Categories
Post buying request to Turkish companies

Lead Delivered

Select Category
Please fill in the required fields.
Follow Us on Social Media